groupandkiss

Overview

  • Sectors Sales
  • Posted Jobs 0
  • Viewed 64

Company Description

Powinieneś zdecydować, która odpowiedź jest najbardziej odpowiednia dla twojej gry i będziesz dobrze robić w każdym razie. Istnieją dwie główne odpowiedzi, gdy wielki ślepy stawia. Na przykład, jeśli twoja instynktowna odpowiedź jest zadzwonić, nie przerywaj zbyt długo, zanim zdecydujesz się zadzwonić lub zadzwonić. Jeśli nie jesteś w stanie zdecydować, która odpowiedź jest najlepsza, po prostu wybierz pierwszą, https://www.comparebuzz.net/ która przychodzi Ci do głowy. Jeśli z drugiej strony jesteś zbyt ostrożny i waha się zadzwonić, to stanie się oczywiste, że masz słabą rękę i prawdopodobnie otrzymasz więcej akcji.

Jaki jest najlepszy sposób reagowania na zakład? Wystarczy wejść z najsilniejszą ręką i pozwolić przeciwnikowi odwołać cię. Kluczem do gry w dowolną grę w karty dobrze jest dowiedzieć się, co jest dobrą i co jest złą grą dla ręki. To najlepszy sposób, aby stać się skutecznym graczem w pokera. Jak tylko zdobędziesz to dobrze, możesz grać w swoją ulubioną grę z pewnością. Jeśli czytasz to, to prawdopodobnie jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak grać w pokera.

W rzeczywistości często działa odwrotnie. Dla każdego przeciwnika, który ma lepszą rękę niż twoja, będzie dwóch przeciwników, którzy są gorszy. Jeśli jednak masz rękę, która jest naprawdę silna i wiesz, że pomoże ci utrzymać się na torze, powinieneś z niej skorzystać. Na przykład, jeśli twoi przeciwnicy grają w ręce jak Q9s-Ks, to twój przeciwnik będzie miał łatwy czas, próbując się złapać, podczas gdy będziesz ciężko pracować, próbując ukraść chip lead.

Jeśli grasz więcej na bańce liderów, to przeciętna ręka będzie bardzo dobra pod względem wygranych potów. Większość graczy uważa, że jeśli wiedzą, kto jest ich przeciwnikiem, będą mieli silną przewagę nad przeciwnikiem. Czy to ma znaczenie, jeśli wiem, kim jest moja konkurencja? Kluczem jest, aby grać na swoje mocne strony, unikając podejmowania ryzyka. Prawidłowe działanie zależy zarówno od przeciwnika, jak i od aktualnej sytuacji. Jeśli nie myślisz, że możesz dokonać podwyżki przed flopem, to wywołanie większego zakładu jest często bezpiecznym rozmiarem zakładu, który doprowadzi do kontroli potu.

Jeśli dostajesz dużo wartości z rozmiaru zakładów, to zazwyczaj najlepiej jest pozostać w tym zakresie. Bluffowanie w złym kierunku jest zwykle błędem. Jak często powinienem blufować? Ważniejsze jest, aby skupić się na wezwaniu, gdy masz dobrą rękę, ponieważ jeśli nie grasz w silne ręce przed flopem, musisz również zagrać bezpiecznie na tych rękach. Jeśli otrzymasz dużo wartości od składania przedflopu, prawdopodobnie nie musisz robić więcej połączeń lub podnosić.

Odpowiedź jest dość prosta. W jakich sytuacjach powinienem postawić / podnieść duży ślepy? Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś rozważyć podniesienie z pozycji wstępnej, gdy twój przeciwnik już pokazał się z pozycji wstępnej.